خرید pdf کتاب خرید و دانلود کتاب The Twelve Gifts From the Garden : Life Lessons for Peace and Well-Being (Tropical Climate Gardening, Horticulture and Botany Essays)

[ad_1]

نمای باغ از هدیه آن مورو لیندبرگ از دریا “این کتاب یک جشن ، یک رویا ، یک ماجراجویی شگفت انگیز است … – شری ریچرت بلول ، بنیانگذار Simply Celebrate و نویسنده کتاب” آن را بگویید اکنون “. شماره 1 انتشار جدید در فلسفه ، هوشیاری و amp؛ افکار ، باغ آب و هوای گرمسیری و گیاه شناسی. هنگام طوفان گرمسیری. بعد از شیمی درمانی. در میان اختلافات زناشویی. این یکی از مواقعی است که نویسنده شارلین کوستانزو در جزیره Sanibel به راحتی ، لذت ، امید و شفابخشی رسیده است. اکنون مجموعه ای از بازتاب های بصیرت ، راهنمای زندگی ، الهام گرفته از گیاهان گرمسیری باغ گل های گرانبها خود ، ارائه شده است. درس های زندگی و نقشه های خطوط استوایی. طبق سنت آن مورو لیندبرگ ، شارلین از وفور صدف در سواحل فلوریدا وحشت می یابد. اما این شاخ و برگها در باغ گیاه شناسی Sanibel است که بازتابهای روزانه و پیام های آموزشی را به ارمغان می آورد. ترجمه زیبایی گیاه شناسی. اگر با دقت نگاه کنید ، گیاهان با اراده جوانه می زنند و با عزم راسخ شکوفا می شوند. شارلین از طبیعت زیبای درختان و گل ها استفاده می کند و با استفاده از تجربیات خود پیام های الهام گرفته از باغ را با بهبود و درک درست می کند. در داخل شما نقل قول ها ، بازتاب ها و مواد جایزه را پیدا خواهید کرد: نقاشی های خط با قلم و جوهر با تصاویر گل ، برگ و گیاهان باغ منبع چارلین “دوازده هدیه” و درسهایی از GardenA یک منتخب از دو مکان دیگر – هدیه ساحلی در حال آرامش یا باغبانی. اگر در حال کاوش در زندگی مخفی درختان یا زیبایی یک باغ گل بریده هستید ، این خاطرات آگاهانه از نظر زیست محیطی افزودنی عالی برای هر قفسه کتاب طبیعت است. دوازده هدیه از باغ ، ترکیبی از کتاب باغ و کتاب مراقبه ، هم فصلی برای بوم شناسی است و هم مجموعه ای از شفا ، کشف و مکاشفه. آیا به دنبال کتاب های آن لاموت ، هدایای باغبان یا هدایای الهام بخش برای زنان هستید – یا از کتاب های پرفروش مانند بافتن چمن شیرین یا زندگی پنهان درختان لذت می برید – سپس دوازده هدیه از باغ خواندن بعدی شما است!

[ad_2]

خرید کتاب خرید و دانلود کتاب The Twelve Gifts From the Garden : Life Lessons for Peace and Well-Being (Tropical Climate Gardening, Horticulture and Botany Essays)