خرید pdf کتاب دانلود کتاب های خارجی و خرید کتاب الکترونیکی در ایبوک رالی

[ad_1]

دانلود کتاب

پیشرفت تکنولوژی منجر به این شده است که افراد از بسیاری از دستگاه های هوشمند مانند تبلت و تبلت استفاده می کنند کتاب خواننده های دیجیتال (ابزار جهت گیری) دانلود کتاب الکترونیکی و مطالعه آن) استفاده زیاد. امروزه کتاب های الکترونیکی علاقه مندان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. بهترین مزیت کتاب های الکترونیکی اندازه کوچک و قابلیت حمل آسان آنها است. شما می توانید صدها کتاب را در یک انبار کوچک حمل کنید. این ویژگی می تواند به شما کمک کند تا از نیاز به اتاق کتابخانه در خانه خود جلوگیری کنید. توجه داشته باشید که نگهداری از نسخه های چاپ شده کتاب بسیار دشوار است. زیرا با گذشت زمان به هر دلیلی ممکن است کتاب کیفیت خود را از دست بدهد یا از بین برود. اما کتاب های الکترونیکی هرگز کیفیت خود را از دست نمی دهند. زیرا با Backup می توانید چندین نسخه پشتیبان از آن داشته باشید. نسخه های چاپی را نمی توان در داخل نوشت و علامت گذاری کرد. با این وجود ، بدون آسیب رساندن به کتاب های الکترونیکی ، می توانید با استفاده از نرم افزارهای ویژه به راحتی در آنها یادداشت برداری کنید. هر زمان که بخواهید می توانید نسخه ای از آن را چاپ کنید. ویژگی دیگر توانایی افزایش اندازه قلم کتاب است در حالی که نمی توانید چاپ کنید. یکی از مزایای کتاب الکترونیکی این است که به راحتی می توانید کلمه یا عبارت مورد نظر خود را در کتاب جستجو کنید. فقط با یک کلیک می توانید کتاب را از وب سایت آنها بارگیری کنید. از این رو ، نیازی به مراجعه فیزیکی به بازار و خرید کتاب نیست. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

دانلود کتاب های خارجی

امروزه یکی از موانع اصلی محققان ایرانی دسترسی به منابع علمی ارزشمند ، به ویژه بارگیری کتابهای دانشگاهی خارجی است. بدون شک ، این کتاب منبع ارزشمندی محسوب می شود زیرا حاصل سالها تحقیق یک دانشمند است. به دلایلی ، محققان ایرانی قادر به بارگیری کتاب های جدید خارجی نیستند ، اما راه حل چیست؟ همانطور که قبلاً اشاره شد ، دسترسی به منابع دانشگاهی یکی از دغدغه های دانشگاهیان و دانشجویان کشور است. تهیه این کتاب ها از وب سایت های خارج از کشور مانند آمازون هزینه زیادی دارد. به همین دلیل ، ما وب سایت هایی را پیشنهاد می کنیم که می توانید کتاب های PDF را از خارج از کشور به صورت رایگان یا با هزینه بسیار اندک بارگیری کنید. برخی از کتابهای خارجی در ایران ترجمه و منتشر شده است. با این حال ، بسیاری از کتاب ها ، به ویژه کتاب های تازه منتشر شده ، حتی نمی توانند نسخه اصلی آن را در بازار کتاب ایران پیدا کنند. بنابراین ، دانشجویان و محققان ایرانی در تهیه منابع علمی خود مشکل خواهند داشت. صفحه؟ ˅ دانلود کتاب های خارجی گردهمایی کتاب های الکترونیکی با دسترسی بدون محدودیت به تمام کتاب های الکترونیکی تازه منتشر شده و همچنین دسترسی محدود به بیش از 6 میلیون کتاب الکترونیکی ، گامی بلند در تأمین نیازهای تحقیقاتی محققان ایرانی برداشته است. وب سایت رالی کتاب الکترونیکی ایران پایپر و انجمن منابع علمی VR براساس 10 سال تجربه تیم مدیریتی خود ، کلیه کتاب های ایرانی را با نسخه الکترونیکی ارائه می دهند. موتور جستجوی قدرتمند وب سایت تجمع کتاب های الکترونیکی امکان جستجو و بارگیری کتاب های خارجی با استفاده از isbn و نام نویسنده یا ناشر را نیز فراهم کرده است.

کتابهای خارجی بخرید

خرید کتاب های خارجی یکی از نیازهای اساسی دانشجویان و اساتید ایرانی امروز است. اما دسترسی و بارگیری کتابهای خارجی با محدودیت هایی روبرو است. یکی از آنها محدودیت پرداخت به ارز خارجی است. به دلیل تحریم های بین المللی ، امکان خرید مستقیم کاربران ایرانی در کتابفروشی های خارجی وجود ندارد. با توجه به قیمت ارز در ایران ، خرید کتاب های لاتین برای دانشجویان و محققان ایرانی به دلیل هزینه های بسیار بالای ارز اقتصادی نیست. از طرف دیگر ، بیشتر کتاب های خارجی خریداری شده قفل نرم افزاری هستند. این امکان دسترسی دائمی به کتاب مورد نظر شما را غیرممکن می کند. با توجه به اینکه بسیاری از سایتهای خرید کتاب خارجی فایل PDF کتاب را مستقیماً در اختیار کاربر قرار نمی دهند ، امکان چاپ یا ارسال آن برای دیگران وجود ندارد. اگر نسخه چاپی یک کتاب خارجی را خریداری کنید ، علاوه بر قیمت کتاب ، باید هزینه پست را نیز پرداخت کنید. توجه داشته باشید که از زمان ارسال کتاب تا تحویل در ایران حدود دو تا سه هفته طول خواهد کشید. آخرین نکته ای که باید بخاطر بسپارید این است که وب سایت های واسطه ای وجود دارند که می توانید فایل های PDF کتابهای خارجی را به ویژه از وب سایت هایی مانند آمازون خریداری کنید که خودشان با دریافت کمیسیون حدود 20-25 درصد قیمت کتاب را ارائه می دهند. بر اساس آنچه در بالا بیان شد. توصیه می کنیم اگر قصد خرید یک کتاب خارجی را دارید ، ابتدا آن را در وب سایت تجمع کتاب الکترونیکی پیدا کنید. در وب سایت رالی کتاب الکترونیکی می توانید حدود 6 میلیون کتاب خارجی را با حداقل 80٪ تخفیف قیمت واقعی بارگیری کنید. لطفا توجه داشته باشید که همه کتابهای الکترونیکی موجود از تیم رالی کتاب در دسترس شما است. اگر کتابی را در وب سایت جستجو کرده اید و در دسترس نبود ، می توانید با کلیک روی گزینه سفارش کتاب ، آن را درخواست کنید. این کتاب در کمترین زمان ممکن با قیمت عرضه می شود و پس از دریافت پرداخت در دسترس شما قرار می گیرد.

مزایای خرید کتاب های خارجی از وب سایت رالی کتاب الکترونیکی:

در آخر ، کتاب ها را با 10٪ قیمت کتاب اصلی در فروشگاه های خارجی خریداری کنید

کتابهای ارسالی سرانجام ظرف 12 ساعت تهیه و ارسال می شوند.

موانع دیجیتالی ناشران شکسته شده و می توان کتاب را بدون محدودیت زمانی خواند.

تهیه نسخه PDF واقعی کتاب ها (بهترین نسخه برای چاپ) برای تیم رالی کتاب الکترونیکی امکان پذیر است.

[ad_2]

خرید کتاب دانلود کتاب های خارجی و خرید کتاب الکترونیکی در ایبوک رالی