خرید pdf کتاب Advances in Network-Based Information Systems : The 20th International Conference on Network-Based Information Systems (NBiS-2017)

[ad_1]

این کتاب آخرین نتایج تحقیق ، نتایج نوآورانه تحقیق ، روش ها و تکنیک های توسعه را از دیدگاه نظری و عملی در رابطه با مناطق در حال ظهور شبکه اطلاعات و کاربردهای آنها روشن می کند. این گزارش شامل بیستمین کنفرانس بین المللی سیستم های اطلاعاتی مبتنی بر شبکه (NBiS-2017) است که 24 تا 26 اوت 2017 در تورنتو کانادا برگزار شد. شبکه ها و سیستم های اطلاعاتی امروز به سرعت در حال توسعه هستند. علاوه بر این ، روندها و برنامه های جدید پویا در شبکه های اطلاعاتی مانند شبکه های حسگر بی سیم ، شبکه های موقت ، سیستم های نظیر به نظیر ، شبکه های خودرو ، شبکه های فرصت طلب ، محاسبات شبکه و ابر ، محاسبات فراگیر و فراگیر ، سیستم های چندرسانه ای ، امنیت ، سیستم های چند عامل ، شبکه های پرسرعت و سیستم های مبتنی بر وب. انتظار می رود این شبکه ها تعداد روزافزون کاربران را مدیریت کنند ، از طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی کنند ، از کیفیت خدمات (QoS) اطمینان حاصل کرده و منابع شبکه خود را بهینه کنند. این الزامات ، به نوبه خود ، منشأ س questionsالات و چالشهای مختلف تحقیقاتی است که باید برطرف شوند – و در این فرایند به آنها پرداخته می شود.

[ad_2]

خرید کتاب Advances in Network-Based Information Systems : The 20th International Conference on Network-Based Information Systems (NBiS-2017)