خرید pdf کتاب Advances on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications : Proceedings of the 12th International Conference on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications (BWCCA-2017)

[ad_1]

این کتاب به طور خلاصه نتایج دوازدهمین کنفرانس بین المللی رایانه ، ارتباطات و برنامه های بی سیم پهن باند از 8-10 نوامبر 2017 در بارسلون ، اسپانیا را نشان می دهد. شبکه اطلاعات در حال توسعه سریع است. انواع مختلفی از شبکه ها با ویژگی های مختلف بوجود می آیند که در شبکه های ناهمگن ادغام شده اند. در نتیجه ، مشکلات متقابل زیادی وجود دارد که می تواند در سطوح مختلف در طراحی سخت افزار و نرم افزار واحدهای ارتباطی و شبکه های ارتباطی بوجود آید. انتظار می رود این شبکه ها با افزایش تقاضای کاربر کنار بیایند ، تعداد قابل توجهی از خدمات را پشتیبانی کنند ، کیفیت خدمات (QoS) را تضمین می کنند و استفاده از منابع شبکه را بهینه می کنند. موفقیت شبکه های تمام IP و فناوری بی سیم سبک زندگی مردم در سراسر جهان را تغییر داده است ، و پیشرفت در یکپارچه سازی الکترونیکی و ارتباطات بی سیم زمینه دسترسی سریع به شبکه های بی سیم را فراهم می کند زیرا دستگاه های الکترونیکی در هر زمان و هر مکان به طور فزاینده ای عملی می شوند و می توانند تبادل اطلاعات داشته باشند با هر کجا هدف این کتاب ارائه اطلاعات در مورد آخرین دانش ، روش ها و تکنیک های توسعه از دیدگاه نظری و عملی مربوط به مناطق نوظهور رایانه های باند پهن و بی سیم است.

[ad_2]

خرید کتاب Advances on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications : Proceedings of the 12th International Conference on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications (BWCCA-2017)