خرید pdf کتاب AWS Certified Security – Specialty Exam Guide : Build Your Cloud Security Knowledge and Expertise As an AWS Certified Security Specialist (SCS-C01)

[ad_1]

با استفاده از این راهنمای جامع صدور گواهینامه ، اصول امنیتی ابر را بیاموزید و برای آزمون تخصصی امنیت AWS آماده شوید. با این راهنمای سریع اصول امنیت را بیاموزید. مهارت های مدرن امنیتی ابر را ایجاد کنید تا راه حل های امنیتی م effectiveثر ایجاد کنید. به س questionsالات دنیای واقعی پاسخ دهید و با موفقیت تست هایی را برای قبولی در آزمون مسخره کنید توضیحات کتاب AWS Certified Security – Speciality یک آزمون صدور گواهینامه است که برای آزمایش تخصص شما در امنیت ابر پیشرفته طراحی شده است. با این تقاضای روزافزون برای صلاحیت های امنیتی AWS در بازار ابر ، این گواهینامه می تواند به شما در پیشرفت حرفه شما کمک کند. این کتاب به شما کمک می کند تا با امتحان آماده شوید و با راه حل های پیچیده امنیتی ، گواهینامه بگیرید. از درک مدل مسئولیت مشترک AWS و مدیریت هویت و دسترسی گرفته تا اجرای بهترین روش ها برای مدیریت دسترسی ، به تدریج مهارت های خود را تقویت خواهید کرد. این کتاب همچنین شامل موارد ایمن سازی و اصول ایمن سازی زیرساخت VPC است. در مورد تهدیدات امنیتی ، آسیب پذیری ها و حملاتی مانند حمله DDoS ، شما می آموزید که چگونه آنها را در سطوح مختلف کاهش دهید. سپس شما مطابقت را پوشش خواهید داد و یاد خواهید گرفت که چگونه از AWS برای ممیزی و کنترل زیرساخت ها استفاده کنید و با پیاده سازی مکانیسم های ورود به سیستم و ردیابی داده ها ، بر نظارت بر محیط خود تمرکز کنید. بعداً ، وقتی با ایمن سازی محیط زندگی آشنا شدید ، نحوه پیاده سازی رمزگذاری داده را یاد خواهید گرفت. در نهایت ، شما بهترین روش های امنیتی را یاد می گیرید تا به شما کمک کند در مورد هزینه ، امنیت و پیچیدگی استقرار خود تصمیمات اساسی بگیرید. با پایان این کتاب ایمنی AWS ، شما مهارت لازم برای قبولی در آزمون و طراحی راه حل های امن AWS را خواهید داشت. آنچه یاد خواهید گرفت نحوه شناسایی و کاهش حوادث امنیتی را درک می کنید. منابع مناسب خدمات وب آمازون (AWS) را برای پشتیبانی از الزامات امنیتی اختصاص دهید. با مدل مسئولیت مشترک AWS کار کنید. از AWS برای ایمن سازی ابر عمومی AWS خود در لایه های مختلف محاسبات ابری و کارهای ورود استفاده کنید برای استفاده بیشتر از این کتاب AWS ، دانش قبلی در مورد ایمن سازی محیط های ابری مورد نیاز است.

[ad_2]

خرید کتاب AWS Certified Security – Specialty Exam Guide : Build Your Cloud Security Knowledge and Expertise As an AWS Certified Security Specialist (SCS-C01)