خرید pdf کتاب Recent Advances in Information and Communication Technology 2017 : Proceedings of the 13th International Conference on Computing and Information Technology (IC2IT)

[ad_1]

این کتاب شامل مشارکت های منتخب در زمینه داده های بزرگ و شبکه داده است که در سیزدهمین کنفرانس بین المللی رایانه و فناوری اطلاعات (IC2IT) ارائه شد ، که در 6-7 ژوئیه 2017 در Arnoma Grand Hotel بانکوک ، الگوریتم ها ، روش ها و روش های جدید تایلند برگزار شد. باید فناوری هایی با درجه بالایی از اصالت ، تازگی و نوآوری ارائه شود که با موضوع کنفرانس “تسلط بر داده ها و شبکه” سروکار دارند. در بخشهای 1 و 2 جنبه های مختلف داده کاوی و کاربردهای آن بحث شده است. بخش 3 به مشکلات بهینه سازی سرعت و سربار شبکه و همچنین مشکلات انرژی سیستم های خودمختار می پردازد که از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند. کلید حل این مشکلات در تعیین صحیح پارامترهای مهم نهفته است. بخش 4 پردازش زبان طبیعی را شامل می شود ، از جمله محبوبیت و شناخت احساسات ، و همچنین موضوعات کلاسیک مانند شناخت و طبقه بندی.

[ad_2]

خرید کتاب Recent Advances in Information and Communication Technology 2017 : Proceedings of the 13th International Conference on Computing and Information Technology (IC2IT)