خرید pdf کتاب The Rise of Responsible Conduct of Research Education: If It Is Difficult to Teach Old Dogs New Tricks, Should We Teach the Young?

[ad_1]

آیا علم از اخلاق کم می شود؟ این سوال امروزه به طور مکرر در جوامع بزرگ مطرح می شود. این مسئله جدید نیست ، اما موارد سو scientific رفتار علمی در سراسر جهان در حال افزایش است و نگرانی هایی در مورد هزینه های بی رویه تحقیق ایجاد شده است. دلایل زیادی مطرح شده و رویکردهای قانونی برای رفع مشکل کافی نیستند. مباحث بین المللی بررسی کرد که چه کاری می تواند برای حل این مشکل انجام شود و چگونه علم خوب قابل ارتقا و ترویج است. برخی معتقدند که پاسخ در آموزش نهفته است: آموزش اضافی در تحقیقات مسئولانه (RCR) بسیار مهم است ، به ویژه برای دانشجویان مقطع کارشناسی و محققان جوان. آموزش اجباری RCR برای دانشجویان و محققان جوان در توصیه های بین المللی برجسته شده است. این کتاب بحث های فعلی در مورد یکپارچگی علم را مورد بحث قرار می دهد و مسئله را از دیدگاه های مختلف بررسی می کند. مقیاس مسئله و علل احتمالی آن را بررسی می کند ، راه حل هایی برای مقابله با آن بررسی می کند و کدهای رفتاری از سراسر جهان را مرور می کند. این کتاب بر اهمیت آموزش تأکید دارد و از شواهد برای توضیح نقش ها و چالش های بالقوه آموزش RCR برای دانشجویان و محققان خردسال استفاده می کند. تجارب مختلف در موسسات آموزش عالی و تحقیقاتی در سراسر جهان برجسته شده است. امید است که این کتاب دانشمندان را از اهمیت مسئله آگاه کرده و بحث بین المللی درباره فرصت ها و چالش ها را برانگیزد تا نشان دهد چگونه جامعه علمی می تواند برای ارتقا the یکپارچگی تحقیقات بهتر همکاری کند. این کتاب می تواند به عنوان راهنمای مفیدی برای تصمیم گیرندگان در م institutionsسسات آموزش عالی که به دنبال معرفی RCR در برنامه های دانشجویی خود هستند ، باشد. این کتاب همچنین با هدف حمایت از محققان آینده که تحقیقات اخلاقی را ارزش و عمل می کنند ، و در نهایت تحریک تحولات در سیستم علمی است که دانشمندان را قادر می سازد حرفه خود را در تحقیقات با یکپارچگی به نفع علم و جامعه توسعه دهند.

[ad_2]

خرید کتاب The Rise of Responsible Conduct of Research Education: If It Is Difficult to Teach Old Dogs New Tricks, Should We Teach the Young?